Libri i Vizitorve

.:: Radio DEVA Gjakovë ::.Name:
Homepage:
Your message:

<- Back  1  2  3  4  5  6 Continue -> 
Name:Edithdurham 
Homepage:http://edithdurham.page.tl
Time:12/02/2007 at 4:01pm (UTC)
Message:Sitin tat e ke shume kot sepse doja te merrja dy kode ti kopjoja dhe une nuk i kopjova dot.Sitin e ke shume kot,te bukur,por me kodet e dhi punen.:D

Name:Miri 
Homepage:http://guribardhe.naturalforum.net
Time:11/01/2007 at 2:30pm (UTC)
Message:Pershendetje te gjithe Shiptareve kudo qe ndodhen neper bote...

Name:Belu Nights 
Homepage:http://belu-nights.de.tl
Time:10/05/2007 at 5:41pm (UTC)
Message:nice page

Name:TESSAA
Homepage:-
Time:09/26/2007 at 12:32am (UTC)
Message:NICE FAQJA SHUM E MIR TE PRSHDS.

Name:peca 
Homepage:http://roni-net.ny
Time:08/28/2007 at 11:22pm (UTC)
Message:tung si jeni a jeni mir shum faqe e mir po njo te keqe qa nuk po mush mi lexu me numra poezit tung;)

Name:Hasisot 
Homepage:http://hasisot.com
Time:08/24/2007 at 11:00am (UTC)
Message:pershendetje faliminderit per viziten tuaj edhe si hasi i kosoves edhe i hasit per mu esht nje nese ke deshir pra mundesh te qetsh logon time ne faqe tena edhe kishim ba nje bashkpunim te mir

Name:hasisot 
Homepage:http://hasisot.com
Time:08/22/2007 at 5:33pm (UTC)
Message:pershendetje shum faqe e mir veq perpara

Name:nora
Homepage:-
Time:08/03/2007 at 2:34pm (UTC)
Message: tung juve

Name:saranda
Homepage:-
Time:06/28/2007 at 5:05pm (UTC)
Message:pershendetje nga sara jeni cool veq vazhdoni keshtu ;)

Name:www.djmery.com 
Homepage:http://www.dj-mery.piczo.com
Time:06/27/2007 at 4:21pm (UTC)
Message:vallai me fol t drejten web ma temir hala spasna pa valla a munesh mema rregulli edhe mu:)

.:: ORA ::.

 

..:: Flamuri i Kosovës ::..

 
Google


..:: LAJMET ::..

 
 

This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free